wtorek, 2 sierpnia 2016

Busy na trasie Bydgoszcz Szubin

Bydgoszcz i Szubin to dwa miasta oddalone od siebie o około 20 kilometrów. Bydgoszcz jest stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. Szubin w stosunku do Bydgoszczy jest miastem peryferyjnym, jednak stanowi on bardzo ważny punkt na mapie regionu. Jest on jednym z głównym miast Pałuk - pięknego regionu Polski.

Oczywiście istnieją połączenia busami między Bydgoszczą a Szubinem. Realizują je przewoźnicy tacy jak PKS Szubin. Poza tą znaną firmą transportową funkcjonują oczywiście inne podmioty, jak chociażby Trans-Tom. Połączenia autokarowe lub busowe mogą przebiegać przez na przykład Rynarzewo. Wyjeżdża się przez Białe Błota. Busy zapewniać mogą odpowiednio wysoki komfort dla pasażerów, maszyny muszą spełniać restrykcyjne warunki technologiczne  i być odpowiednio wyposażone.
Wielu ludzi z Bydgoszczy może traktować Szubin jako bazę wypadową do miejsc atrakcyjnych turystycznie, jak np.: do plaży w Wąsoszu. Z kolei prawdopodobnie pewna liczba mieszkańców Szubina jeździ do Bydgoszczy w celach zarobkowych, na przykład do pracy w jednym z licznych tutejszych przedsiębiorstw gospodarczych lub jako wykonawcy lub podwykonawcy w realizowanych w stolicy województwa inwestycjach.
-----------------------------
http://www.darowizna.waw.pl/darowizna-nieruchomosci/